MÁV: Szávai, Sturm, Szendrői, Bandi B., Lukács, Bandi O., Sebestyén, Zsoldos, Tálos, Tepszis, Orosz. Vezetőedző: Gelencsér Balázs.

Dabronc – ÉDRA-Tata 3-0
SZBRA – ÉDRA-Tata 3-0
ÉDRA: Németh, Sári, Nagy, Orbán, Éberhardt, Emmer, Tvarosek. Vezetőedző: Czvirok Vera.

ÉDRA-Tata U13

Czvirok Vera: „Ügyesek voltak a lányok, szépen helytálltak. Sajnos a betegségek miatt hét játékossal tudtunk kiállni, így mindkét mérkőzés 0:3 eredménnyel került a jegyzőkönyvbe.”

2023. 01. 15., vasárnap
Női U20 II. osztály nyugat középszakasz, Veszprém
VESC Fehér – ÉDRA-MÁV Előre A 0-3
ÉDRA-MÁV Előre A – Delta RSE Érd 3-1
MÁV: Mester, Bíró, Göböly, Szűcs, Szüts-Török, Rózsás, Budai, Friedmann, Szücs, Zolnai, Bokor, Pricop, Barna, Horváth. Vezetőedző: Pricop Adrian.

Női U20 III. osztály nyugat középszakasz, Veszprém
VESC Kék – ÉDRA-MÁV Előre B 3-0
ÉDRA-MÁV Előre B – DSE 0-3
MÁV: Takács, Fröschl, Tábi, Horváth V., Turóczi, Bedő, Veress, Németh, Horváth H. Vezetőedző: Kovács Mária.

Kovács Mária: „A VESC-Kék ellen az első két játékrészben értek el a lányok szoros eredményt, felvonultatva azokat a mozzanatokat, amelyek megmutatják, hogy a játékosok egyénileg és a csapat összességében is milyen lépéseket tett előre játéktudásban. Mindkét játszmában az utolsó labdameneteknél hiba csúszott a gépezetbe, ami el is döntötte a játszmát az ellenfél javára. A harmadik szettre elfáradt a csapat, gyengült a figyelem. A dunaújvárosiak elleni mérkőzésen alkalmazták a lányok az edzéseken begyakorolt támadási kombinációk egy részét, és a védekezési rendszert is fegyelmezetebben tartották be, mint az előző játéknapokon. Kevesebb nyitásrontás fordult elő, de ezek sajnos a játszmák végén jelentkeztek, amik hátrányunkra döntötték el a végső eredményt. Az első játszmában emiatt a 23 pontig tartó vezető pozíció is kevésnek bizonyult.”