A Haladást vertük idegenben

IMG 20180929 151431 edited

Magabiztos győzelmet aratott a MÁV Előre SC a Haladás VSE/SI otthonában, a női röplabda NB II-ben. A 9. fordulóban mindössze ötvenkét perc kellett a fehérvári sikerhez.
A találkozó első játékrészében tíz pont alatt tartotta a házigazdát a MÁV, csupán nyolc pontot szedtek össze a Haladás játékosai. A következő szett már jóval szorosabban alakult, az elsőhöz képest több mint dupla annyi pontot gyűjtöttek a hazaiak, de ezúttal is Fésüs Irén lányai nyertek (22:25). A harmadik, egyben záró felvonást is hozta a vendég együttes, a 25:17-es eredménnyel sima 0:3 lett a bajnoki végeredménye.
Haladás VSE/SI – MÁV Előre SC 0:3 (-8, -22, -17)
MÁV: Budai, Berkó V., Szelle, Sziládi, Blázs, Kovács, Sötét, Nagy, Petri, Berkó L., Orosz. Vezetőedző: Fésüs Irén.